Spotify, 10 bin şarkı beğenme sınırını kaldırıyor

Müzik dinleme platformları arasında belli bir rekabet var. Ama 130 milyon abonesi ile Spotify, rakipleri Apple Music ve Amazon Music‘in abone sayılarını ikiye katlamış durumda. Ancak belli ki daha fazla büyümek isteyen Spotify 10 bin şarkı beğenme sınırını kaldırıyor.

Spotify uygulaması ile  beğendiğiniz parçaları yanlarında bulunan kalp simgesine basarak beğendiğiniz şarkılar listesine atabiliyorsunuz. Ve daha sonra kolayca  dinleme imkanına sahip oluyorsunuz. Ancak platformu sık kullanan kişiler için 10 bin şarkı sınırı can sıkıcı olabiliyordu. Yeni hamle ile birlikte müzik kütüphanenize kaydedebileceğiniz 10 bin şarkı sınırı ortadan kaldırıldı.

 

Uzun yıllardır bu servisi kullanan kişilere Spotify tarafından “Kütüphanenizde yer yoktur” mesajı geldikten sonra, milyonlarca kişinin bu sınırın kalkması isteği üzerine Spotify böyle bir adım attı.

Özellikle uygulamayı canı gönülden takip edip müzik deneyimlerine deneyim katmayı seven kişiler için Spotify‘nin bu adımı gerçekten önemli bir yenilik.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir