MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI

2020 Mayıs Ayı Burç Yorumları!

KOÇ BURCU

Maddi konularda manipülasyona açıksınız. Temkinli ve akıllıca adımlar atmalı, hemen gaza gelmemelisiniz. Duygularınızla aklınız arasında kalabilir, kendinizi tanımakta güçlük çekebilirsiniz. İş hayatında standartlarınızın yükseleceği fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bekar koçlar bir ruh eşi aramaya başlayabilir. Yeni temaslar kurarken çok başarılı olabilirsiniz.

BOĞA BURCU

Hayatınızda biri yoksa yeni biriyle tanışabilir ya da sadece görev bilinciyle yürüttüğünüz ama artık mutlu olmadığın bir ilişkiyi kesip atmak isteyebilirsiniz. Eğer ortağınız yahut birlikte proje çalıştığınız bir arkadaşınız varsa, sizden bir şeyler sakladığını düşünebilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Günlük yaşamınızdan bazı kişileri çok yakınınız bile olsalar sonsuza kadar çıkarabilirsiniz. Sağlık konusunda aldığınız kararları nihayet uygulamaya başlayabilirsiniz. Diyet yapmak istiyorsanız çok doğru bir zaman diliminde olacaksınız. Hoşlandığınız biri varsa, bu ay duygularınızı dile getirebilirsiniz. Kariyerinizde emeklerinizin karşılığını alacağınız günler sizi bekliyor.

YENGEÇ BURCU

Bu ay iç dünya ve bilinçaltımız ile ilgili konular da ön plana çıkacaktır. Bilinçaltımızda hareketli günler yaşayacağımız bir döneme giriyoruz. Yakın arkadaşınıza dair öğrenecekleriniz sizi çok şaşırtacak! Hemen dikkatinizi ve acil çözümünüzü gerektiren önemli bir durumu kaçıracağınız bir durum olabilir.

ASLAN BURCU

Kariyer ile ilgili oldukça dikkat çekici gelişmeler oluşabilir. Sosyal çevreniz, arkadaşlarınız ve hayalleriniz ile ilgili konuları gündeme gelebilir. Sosyal ortamlarda bir güneş gibi parlayabilirsiniz. Etrafınız her zamankinden daha da kalabalık olacak. Hayatınıza yeni insanlar girebilir.

BAŞAK BURCU

Bu ay elinize bir güç geçebilir ve bu gücü ne kadar alçak gönüllülükle kullanabileceğiniz test edilebilir. Saygınlığınızı, statünüzü, çıtanızı yükselteceksiniz! Bu dönemde ön yargılarımızı kırmalı, üstlerimiz ve ebeveynlerimiz ile gereksiz tartışmalara girmekten kaçınmalıyız.  Eğer iş arıyorsak, bu süreçte önümüze yeni fırsatlar çıkabilir.

TERAZİ BURCU

Eğitim, uzun yolculuklar, dünya görüşleri ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Bu dönemde ufkumuzu açacak ve bize yeni görüşler kazandıracak entelektüel kişilerle tanışabiliriz. Teraziler nihayet istikrarlı ve pozitif bir döneme sahip olacak.

AKREP BURCU

 

işte ve kişisel hayatta olacak olan küçük sorunlar, düşünceli bir jest ile kolaylıkla düzeltilebilir. Harcamalarınıza ve atacağınız imzalara dikkat edin. Yurtdışında yaşayan arkadaşlarınızla ilgili dedikodular duyabilirsiniz.

YAY BURCU

Partnerinizin hislerini anlamaya ve düşünceli olmaya çalışın. Romantik jestler mutlu etmenin kesin bir yoludur. bu dönemde sizden saklanmış bazı sırlar ve gizli düşmanlar ortaya çıkabilir. İş ortamı ve günlük rutinler açısından da bazı şeyleri sonlandırmak isteyebilirsiniz

OĞLAK BURCU

Eski konular tekrar su yüzüne çıkabilir ve bu yüzden kendinizi suçlu hissedebilirsiniz. Yeni anlaşmalar ve organizasyonlar ile ilgili sorunlar çıkabilir. Kendinizle başbaşa olacaksınız. Bu zamanda yardım beklemeyin. Görünüşünüze ve stilinize epey mesai ve bütçe ayıracaksınız.

KOVA BURCU

Sağlık açısından zihninizi sürekli geçmişteki sorunlarla meşgul etmeniz, ufak tefek sinir bozuklukları yaşamanıza sebep olabilir. Kendinize fazla yüklenmeyin. Bu döngüde ilişkiden beklentileriniz artarken, sevginizin boyutunu analiz edeceksiniz. İnişli çıkışlı bir birlikteliğiniz varsa, şüpheci tarafınız öne çıkabilir.

BALIK BURCU

Hayatın size vermek istediği derse odaklanın. Eski aşk ilişkileri de bu anlamda oldukça gündemde olabilir.Bitmiş bir ilişkiniz varsa, ilişkinize yeniden şans vermeyi düşünebilirsiniz. Bir şeyleri tam olarak anlamak için yapmanız gereken şey birbirinizle konuşmaktır.

SABİT YILDIZLAR!

Sizce En Çok Hangi Burç Doğuyor?

Yükselen Burcu Nedir?

Burcunu seç ve mevsimini öğren! (Anket)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir