Maket trafik polisine pompalı tüfekle ateş açtılar !!

MERSIN’IN ANAMUR ILCESI’NDE ANTALYA-MERSIN KARAYOLU (D-400) MERSIN ISTIKAMETI ANAMUR GIRISINDE BULUNAN PULLU VIRAJINDAKI SABIT POLIS UYARI MAKETINE KIMLIGI BELIRSIZ KISI YA DA KISILERCE POMPALI TUFEKLE ATES EDILDI. FOTO: MITHAT UNAL/ANAMUR/(MERSIN), (DHA)

MERSİN´in Anamur ilçesinde yol kenarına yerleştirilen maket trafik polisi ve aracına kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce pompalı tüfekle ateş açıldı. Saldırganlar, zarar verdikleri maket polise, kırmızı kalemle sakal ve bıyık çizdi.
MersinAntalya karayolunda Pullu virajı mevkisine uyarı amaçlı yerleştirilen maket trafik polisi ve aracına kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce pompalı tüfekle ateş açıldı. Saldırganlar, zarar verdikleri maket polise kırmızı kalemle sakal ve bıyık çizdi.
Anamur İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri ihbar üzerine maketin çevresinde inceleme yaptı. Ekipler, yerde 4 boş kovan buldu. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, sökülen maketin yerine yenisinin yerleştirileceği öğrenildi. Çevredeki vatandaşlar da saldırganlara tepki gösterdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir