Kırmızı Şeytanlar’dan Resmi Açıklama

Değerli Mersin İdman Yurdu Taraftarları ;

Bilindiği gibi Koca Çınarımız Mersin İdman Yurdu’muz 2019-2020 sezonunda 2 . Amatör kümeye düşürülmüştü. Her sezon ortaya çıkan borçlardan dolayı kurtuluşu zora girmiş. tek çıkış yolu yeni bir oluşumla yola devam etmekti bu çıkış yolu da taraftalarımız ve Şehrin büyüklerinin isteği ile İçel İdman Yurdu olmuştur. İçel İdman Yurdu İle girdiğimiz bu yolda taraftarın büyük desteği ile İçel İdman Yurdu Bölgesel Amatör Lig de Şampiyon olmuş ve 3.lig’e yükselmiştir.

Grubumuz geçen günlerde Mersin İdman Yurdu gözü ile baktığımız İçel İdman Yurdu yönetimi ile fikir ayrılığına düşmüş Tribünden ayrıldığımızı açıklamıştık , lakin Şehrin büyükleri ve Taraftarlarımızın büyük baskası bu kararımızdan vazgeçmemize sebep olmuştur.

İçel İdman Yurdu Mersin İdman Yurdu’muzun geleceği olacaktır. Gelen Şampiyonlukta taraftarımızın emeği çok olmuştur. bizde taraftarımızın emeğini göz ardı etmeyip İçel ( Mersin ) İdman Yurdu tribünlerine geri döndüğümüzü açıklıyoruz.bu yolda yine omuz omuza Koca çınarımız Mersin İdman Yurdu’muzu yaşatmak adına sonuna kadar mücadelemizi sürdüreceğiz.

Şeytanlar Grubu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir