İKİZLER BURCU

İKİZLER BURCU ( 22 MAYIS- 21 HAZİRAN)

  • GrupHava, pozitif,
  • Niteliği: değişken
  • Yönetici GezegenMerkür
  • RenkSarı, gri,mavi, açık mavi, siyah
  • Uğurlu TaşAkik
  • Şanslı Sayı5
  • Karşıt BurçYay
  • MetalCiva

İkizler burcu özellikleri: Esnek, uyumlu, çevik, konuşkan, meraklı, arkadaş canlısı.

Olumlu yönleri: Meraklı, istekli, kıpır kıpır, zeki, akıllı, yetenekli, iletişimi güçlü, konuşmayı.

Olumsuz yönleri: Sıkılgan, dağınık, huzursuz, dengesiz, güven vermeyen, yüzeyse

FİZİKSEL ÖZELLİKLERİ:

İkizler burcu insanları; Güzel bir fiziğe sahiptirler. Uzun boy, biçimli bir beden, uzun kol ve bacaklar, koyu kumral saçlar, kahverengi gözlere sahiptirler. Gözleri keskindir ve uzağı çok iyi görürler. Gözlem yapma konusunda iyilerdir.

KİŞİSEL ÖZELLİKLERİ:

İkizler burcu insanları Ayni anda birkaç işi birden yapabilirler ve hızlı düşünürler, Pratik zekalılardır. Onların adapte olamayacakları iş yoktur. Bu yüzden değişik karakterli olmaları ile tanınırlar. Kendilerini iyi eğitmiş ikizler hoş ve zariflikleri ile yaşamı zevkli kılarlarken, eğitimsiz olanlar da yaşamı o kadar çekilmez hale getirirler. Kendi paralarına karşı tutumlu davranırlar fakat  başkalarının paralarını kolayca harcayabilirler.

2020 İŞ 

Arkadaşlarınızla yapacağınız çalışmaların ana karakteri siz olacaksınız. İş bağlama konusunda başarılı bir performans sergileyeceksiniz Bu yıl finans ve değişim önemli olacak. Sessizce çalışarak, kişisel hırslarınız doğrultusunda kendinizi ispat etmeye çalışacaksınız.

2020 AŞK 

Küslüklerin ortadan kalkması gündeme gelecek ve mutlu olacaksınız.Tartışma ortamlarından kaçınmalı, size enerji verecek dostlukları tercih etmelisiniz. Yeni yılda varlıklı eş seçme şansınız var.

2020 SAĞLIK

Aile üyelerinin sağlığı ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Kesici ve yakıcı aletlerden uzak kalmanızda fayda var. Aşırı enerjinin size vereceği zararları unutmamalı ve dinlenmeye ve kendinize vakit ayırmalısınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir