Gülnar Belediyesi’nden Yassıbağ Mahallesinde Yol Bakım ve Onarım Çalışması!

Gülnar Belediyesi Yol Bakım ve Onarım Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor

Gülnar Belediyesi yol bakım ve onarım çalışmaları kapsamında ilçe genelinde, parke taşı, beton büz döşeme, genişletme, tesviye, şarampol açma ve stabilize yol çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Bu kapsamda ekipler, çalışmalarına Yassıbağ mahallesinde stabilize yol yapımıyla devam etti. Bozulan yolda malzemeli serme sıkıştırma çalışması yapan ekipler, genişletme ve şarampol açma çalışmaları da gerçekleştirdi.

Belediye Başkanımız Alpaslan ÜNÜVAR çalışmalar ile ilgili yaptığı açıklamada; “Merkez ve kırsal ayırımı yapmadan vatandaşların yaşam standartlarının yükselmesi için çalıştıklarını söyledi.

Başkan ÜNÜVAR; “Yol çalışmalarımız tüm bölgelerde hızlı bir şekilde devam ediyor, Ekiplerimiz yol bakım onarım çalışmalarımız kapsamında Yassıbağ Mahallemizde stabilize malzeme serme sıkıştırma, yol bakım çalışmaları yaptı. Çalışmalarımızla üreticilerimizin ve mahalle sakinlerimizin daha rahat bir nefes almasını sağlıyoruz. İlçe genelinde yol yapım, onarım ve kilitli parke yapımı olarak gerçekten önemli bir yol kat ettik. Yaptığımız hizmetler inşallah şimdi olduğu gibi sürekli bir şekilde devam edecektir, Her insanımıza hizmet götürme gayreti içindeyiz.  Gülnar Belediyesi olarak çalışmalarımız program dahilinde son hızıyla devam edecek “dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir