Google Meet Nedir? (Bosanski jezik)

Google, iş dünyası için yeni video konferans servisi Meet by Google Hangouts’u tanıttı.

Özellikle son ayla beraber 3 milyara ulaşan dakika video toplantısı yapıldı. Günlük 3 milyona yakın bir kullanıcı uygulamaya katılıyor.

G Suite kullanıcılarına özel olarak tasarlanan online toplantı servisine meet.google.com üzerinden erişebilirsiniz. Meet, sade ve kullanışlı yapıya sahiptir. ‘’Toplantı kodu kullan’’ seçeneğine tıklayarak konferans görüşmelerine de katılabilirsiniz. 30 kişiye kadar HD video konferans yapılabilecek Hangouts iş dünyası odaklı versiyonu Meet, videolu görüşmelerle birlikte mesajlaşma, video gönderimi ve sesli arama gibi özellikleri de kullanıma sunuyor. Meet, 30 kişiye kadar HD video konferans yapılmasını sağlarken, Hangouts’ta bu sayı 10 ile sınırlanmıştır. App Store için kullanıma sunulduktan kısa süre sonra mağazadan kaldırılan Meet, Google Takvim ve Gmail ile entegre bir şekilde çalışabilmektedir. Haberport

Šta je Google Meet?

Google je predstavio novu uslugu video sastanaka Meet by Google Hangouts.

Posebno sa zadnjim mjesecom, održano je 3 milijarde minuta video sastanka. Svakodnevno aplikaciju kotisti gotovo 3 miliona korisnika. Usluzi internetskih sastanaka posebno dizajniranoj za korisnike G Suite-a možete pristupiti putem meet.google.com. Meet ima jednostavnu i korisnu strukturu. Konferencijskim pozivima možete se pridružiti i klikom na ‘Koristi kod sastanka’. Hangouts poslovno orijentirana poslovna verzija Meet HD videokonferencija do 30 ljudi nudi i funkcije kao što su razmjena poruka, slanje videa i glasovne pozive, zajedno s video pozivima.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir