Burçların Sahip Olduğu Özel Yetenekler!

Her insan özel yetenekleri ile yaratılmıştır. Fakat bazen bu yeteneklerimizi fark etmeyiz veya görmezden geliriz. Ama uygun zemin oluşursa her insanın kendini gerçekleştirebileceği en az bir alan muhakkak vardır! Bakalım listemizde hangi burç, hangi alanda en başarılı olmak için hangi donanımlara sahip?

BURÇLARIN BAŞARILI OLDUĞU ALANLAR VE ÖZEL YETENEKLERİ

KOÇ 

Koç burcu insanı doğru zamanda doğru yerde olmak gibi önemli bir yeteneğe sahiptir. Temelde zeki hamleler yapan Koç birden çok şeye aynı anda heveslenir, aklına düşen fikri çoğu zaman mantık süzgecinden geçirmeden, aceleyle hayata geçirmeye koyulur. Ordular ve askeri güçler ve de hayır kuruluşları gibi mesleklerde rahatlıkla görev alabilirler.

BOĞA 

En iyi bankacılar, otel sahipleri, patronlar, ve restoran işletmecileri bu burçtan çıkar. Yaşam boyu bütçe kontrolü elinde, israftan, uzak yaşayan, kaliteye ve konfora önem veren Boğa’lar için fakir de doğsalar zengin ölecekleri rivayet edilir.

İKİZLER 

Zihinsel performansı doruklarda olan İkizler’in klavyesi hızlıysa muazzam bir yazar olur. Zihinsel
becerileri onlara olayların olası tüm sonuçlarını tahmin etmelerine ve buna
göre mantıklı ve bilinçli karar vermelerine olanak sağlar.

YENGEÇ 

Sezgileri öyle güçlüdür ki karşısındaki kişi onu kandırmaya çalışırsa anında anlar. Doktorluk, hemşirelik, anaokulu öğretmenliği tam onlara göre mesleklerdir. Ve mutfağında aşkla yemek yapan bir Yengeç en iyi aşçılar listesinde.

ASLAN

Doğru zamanda doğru yerde olarak bir çok fırsatı kolayca yakalar. Reklam, oyunculuk, yöneticilik onlara uygun mesleklerden sadece bir kaçı. Aslanların asıl yetenekleri ise mantıklı bir çözüme kavuşabilmek için durumu her yönüyle dikkate alabilmeleri.

BAŞAK

Başak burcu insanı karşısına çıkan fırsatları doğru bir şekilde gözlemleyip değerlendirebilme ve tehditleri hemen algılayabilme yeteneğine sahiptir. Bakışlarının iliştiği her resmin detayını görür, zerresindeki kusuru keşfeder ve onarılması için gerekli çözümü geliştirip harekete geçer.

TERAZİ

Terazi burcu insanı kendisinden çok çevresindeki insanları tanıyabilme gücüne sahiptir. Doğuştan bakışlarına ve içgüdülerine yerleşmiş estetik algı sayesinde, şıklıklarından ödün vermeden bir ömür yaşarlar.

AKREP 

Akrep burcu insanı iyi bir gözlemcidir. Akreplerin en önemli yetenekleri her insanın iradesini bükebilecekleri manipülasyon güçlerine sahip olmaları. Onların başarıyla arasında duran tek şey kendi benlikleri.

YAY

En özel yeteneği başarıya giden yolu sezerek o yola girmesidir. Plan yapmasa da başarı ayaklarına gelir. En önemli yetenekleri yeni insanlara ve durumlara kolayca uyum sağlayabilmeleri ve onlardan bir şey öğrenme yetenekleridir.

OĞLAK

En özel yeteneği her şeyin doğrusunu yapmasıdır. Güçlü zihinleri, zorluklarla karşı karşıya kaldıklarında muzaffer olmalarını sağlar. Aynı zamanda çok çalışkan olan oğlaklar asla ideallerinden vazgeçmezler.

KOVA 

Kova burcunun en özel yeteneği her şeyi çok iyi analiz edebilmesidir. İnsanlarla iletişim kurmak onlar için hiç de zor değildir. Bir bilim insanında olması gereken tüm yeteneklerle doğuştan donatılmış fakat o yeteneğini ortaya çıkarması için çok çalışması gerekir.

BALIK 

Balık burcu insanı bulunduğu ortamdaki insanların duygusal enerjisini rahatlıkla anlayabilme yeteneğine sahiptir. Balık’lar dünyanın en hayırsever insanlarıdır. Sanatsal yönleri de bir hayli gelişmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir