Burçların Fiziksel Özellikleri!

Sizce burçlarımız fiziksel görünüşümüzü etkiliyor mu? Aynı burca sahip olanların hepsi birbirine benziyor mu? Tabi ki Herkes ve tüm yönleriyle olmasa de birkaç burçların kriterine uyan birçok insan var. Özellikler her yönüyle olmasa da mutlaka size uyan birkaç özelliklere denk geleceksiniz. Burçlar da fiziksel özelliği daha çok Yükselen burcunun etkilediği tespit edilmiştir.

YÜKSELEN BURCUNUZA GÖRE FİZİKSEL ÖZELLİKLERİNİZ!

KOÇ

 İnce uzun atletik bir yapı, sağlam ve dik duran bir vücut. Yüzleri oval, kare ve uzundur. Mars’ın sembolize ettiği enerjileri bacaklarının ve kollarının gücüne yansımıştır.  gözler yüze göre daha iridir, güçlü bir çene yapısı vardır.

BOĞA

 Kaslısınız ama belki yağ oranınız daha fazla olabilir ve bunların hepsi daha agresif bir Boğa olup olmadığınıza bağlı. En belirgin özelliği kalın ensesidir ve omuzlar geniştir. koyu kumral veya esmerdirler.

İKİZLER

Canlı gözleriniz ve bu canlılığı ifade eden ellere sahipsiniz. Bacaklar ve kollar uzundur, oldukça çevik ve kıvraktır. Konuşurken ellerini çok sık kullanır. Yüzünüz ince uzun ve kemiklidir. kaşlar genelde düzdür. 

YENGEÇ

Mükemmel yumuşak cilt, tombul yanaklar ve parlak yuvarlak gözleriniz var. İnsanlar sizi tanıdıkça ve boyunuz uzamaya başladıkça masumluğunuz belki bir nebze azalabilir. Saçlarınız genelde dalgalı ve açık renklidir.

ASLAN

Saçlarınız kalın ve güzel, gözleriniz derin, kollarınız doğal olarak sağlam. Genelde boyunuz uzun ve ince yapılısınız. Yüzlerine bakıldığında bir aslanın mağrur bakışları hemen dikkati çeker. Gözleriniz buruna yakın ve kaşlar yay şeklindedir. 

BAŞAK

Fiziksel görünümleri çok özel ve farklı olmasa da ince bedenleri, hareketli konuşmaları ve derin bakışlarıyla dikkat çeker. Orta veya uzun boylu hoş kişilerdir. Omuzlar düşük ve yuvarlaktır. Cilt solgun olabilir. 

TERAZİ

 Yükselen Terazi, fiziksel güzellik kazandırır. Biçimli vücut hatları yuvarlak ve zariftir. Ciltleri duru ve sorunsuzdur. Dezavantajları kilo almaya meyillidirler.Çene yapısı kısadır, saçlar genelde düz bazılarında dalgalıdır, kollar ve parmaklar uzundur.

AKREP

 İri buğulu gözler, kalın kaşlar. Kaslı ve güçlü vücutları ile genelde orta ve uzun boylu, esmer ve koyu tenlidirler. Yüzleri oval veya uzun olabilir. Çene karemsidir, cilt çok pürüzsüz olmayabilir. Çekici ve gizemli bir havası vardır.

YAY

Açık alınları ve güler yüzleri ile dikkat çekerler. Eller sürekli hareket halindedir. Ense yapısı kuğu gibi, ince ve uzundur. Çene belirgin ve köşeli olabilir.

OĞLAK

Güçlü kollara ve bacaklara sahip, orta boylu, dar omuzlu, ince ve kemikli vücutları vardır. Esmer ve ince uzun yüzlerinde elmacık kemikleri çıkıktır. Burun uzundur. Ses tonu vurgulu ve monotondur.

KOVA

Açık tenli, düzgün hatlı, orta boylu kişilerdir. Karizmatik, ilgi çeken toplu vücutları vardır ve pek incelemezler. Vücut genellikle incedir. Genelde kumral ya da sarışındır.

 BALIK

Bakışları hoş ve masumdur. Gözleri iri ve iddialıdır. Kilo almaya meyilli yapılarına rağmen, cazibeli ve asil görünümle dikkat çeker. Kafa yapısı normalden büyük olabilir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir