Başkan Bozdoğan’ın tomografi sonuçları çıktı !

Ülkemizde ilk vakanın görülmesinin ardından Koronavirüse karşı savaş açan Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, kendisine uygulanan Koronavirüs ( COVID-19 ) testi sonuçlarının pozitif çıkması üzerine karantina sürecine girerek tedavi altına alınmıştı.

Normalleşme çağrılarına karşı “Normalleş-me” mesajıyla kamuoyunu sürekli uyaran Başkan Bozdoğan, kendisine uygulanan testin pozitif çıkmasının ardından bulaş riskini ortadan kaldırmak için kendini ve kullandığı alanı izole ettirerek bu süreci sorunsuz bir şekilde atlatmak için dinlenmeye çekilmişti.

Hastalığın seyrinin sağlıklı şekilde takip edilmesi adına bugün akciğer tomografisi çekimi ve gerekli tetkiklerin uygulanması için hastaneye götürülen Başkan Bozdoğan, burada özel kıyafetli personel tarafından karşılandı.

Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan’ın kontrol için hastaneye götürüleceğini öğrenen Belediye Meclis Üyeleri, Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri ve personelleri hastane bahçesinde akın ederlerken alkışlar eşliğinde kendisine moral verdiler. Çekilen akciğer tomografi sonucunun iyi çıkması üzerine hastaneden ayrılarak kendi arabasına binen Başkan Bozdoğan yine alkışlar ile karantinada kaldığı yere götürüldü.

 

“VATANDAŞLARIMIZ REHAVETE KAPILMASINLAR, TEDBİRİ ELDEN BIRAKMASINLAR”

 

Tomografi sonuçları temiz çıkan Başkan Bozdoğan daha önce yaptığı açıklamada olduğu gibi; “Covid-19 süreci henüz bitmedi. Evlerinizden maskesiz çıkmamanızı, kendinizi, çocuklarınızı ve sevdiklerinizi etkilememenizi, ölümcül sonuçlar doğurabilecek tüm toplu yaşam faaliyetlerinden uzak durmanızı bir kez daha rica ediyorum. Hastalığıma ilişkin karantina sürecim, bu hastalığa yakalanan tüm vatandaşlarımız gibi devam ediyor. Şu anki durumum iyi denilebilecek düzeyde. İnşallah karantina sürecim sağlıklı bir şekilde bittiğinde, yine direkt sizlerle paylaşacağım ve yine Tarsus için canla başla çalışmaya devam edeceğim. Bu süreçte bana destek olan ve moral vermek için arayan, soran ve dualarını eksik etmeyen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyor, hepsine ayrı ayrı selamlarımı gönderiyorum. Bir tek hasta kalmayana dek bu virüs salgınına karşı olanca gücümüzle savaşacağımızı bildiriyorum.

Dualarınızı eksik etmeyin ve sağlıcakla kalın. Sevgi ve saygılarımla” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir