29 Mayıs Cuma Burcunuz Sizlere Ne Söylüyor?

Sevgili okurlarım bir çoğumuz için astroloji günlük burç yorumları çok önemlidir.Sizlere burcunuz Mayıs ayının son haftasında neler söylüyor?Hangi burçlar nelerden etkilenecek ? Aşk, sağlık ve para konularında günlük burç yorumları…

KOÇ Burcu

Sevgili koçlar bugün Ay’dan olumlu etkiler alıyorsunuz.Ev ve aile hayatının önemi artmaya başlıyor. Koç burçları ev değiştirme ya da evde yenilik yapmak için harekete geçebilir. Evinizi yeniden düzenlemek isteğiniz hayatınız içinde geçerli olacak. Amaçlarınızı gerçekleştirmek için gerekli iş birliğine ihtiyacınız olacak. Arkadaşlarınızın size göstereceği dostluk karşısında daha cesur davranacaksınız. Kendinizi güçlü hissetmeniz için motivasyona ihtiyacınız var. Düşüncelerinizin onaylanması ile hedefleriniz belli bir aktiflik kazanacak. 

BOĞA Burcu

Sevgili boğalar bugün sabırlı olmak sizin olumlu yönünüz.Eğitim hayatınız da gelişmeler meydana gelebilir. Seyahat planları yapmak için istekli olacaksınız. Ruh halinizde anlık değişimler ortaya çıkacak. Geçmişteki ilişkilerinizi gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Bugün kariyerinizle ilgili değişik düşünceler içindesiniz. Çevre ilişkilerinizi amacınıza uygun bir şekilde kullanacağınız bir gün. Ay tepe evinizde ilerlerken kendinizi aşma konusunda size gereken avantajları sağlıyor. Önünüzün açılması nedeniyle, hedeflerinizi istediğiniz aşamaya getireceksiniz.

 İKİZLER Burcu

Sevgili ikizler Merkür, İkizler burcundaki yolculuğunu tamamlayarak Yengeç burcuna doğru harekete geçti. Düşüncelerinizden taviz vermek istemediğiniz için, bugün inatçı fakat aktif bir gününüzdesiniz. Müdahaleci yönlerinizi kullanmalı ve yanlış giden işlerinizi hızlı bir şekilde düzeltmelisiniz. Arkadaşlarınızın birçoğu sizden farklı düşüncelere sahip olmalarına rağmen duygusal bağlarınızı güçlü tutmaktan hoşlanıyorsunuz.

 YENGEÇ Burcu

Sevgili yengeçler Merkür, İkizler burcundaki yolculuğunu tamamlayarak Yengeç burcuna doğru harekete geçti. 5 Ağustos’a kadar Yengeç burcunda yer alacak olan Merkür, duygusallığın ön plana çıkmasına neden olacak. Mantığın biraz geri plana itileceği bu süreçte duygusal kararlar almaya meyilli olacaksınız.Sezgilerinizin oldukça yüksek olduğu bir gün. Sıra dışı düşüncelerinizi çılgınlık olarak yorumlamayın. Her zaman geleneksel davrandığınız için, farklı bir tarzda hareket etmek istemiyorsunuz. Kazançlarınızla ilgili, sınırlarınızı genişletmek isteyişinizi, çevresel koşullarınızla birlikte değerlendirmelisiniz.

ASLAN Burcu

Sevgili aslanlar Bugün partnerinizden beklediğiniz duygusal destek gelecektir.Bugün karşılaşacağınız olaylar karşısında soğukkanlı davranmalısınız. Kendinizi zorlayan nedenler üzerinde fazla durmamalısınız. Yaşamınıza geçirmeyi düşündüğünüz istekleriniz karşısında sabırlı olmalı, karşınızdaki kişilerin fikirlerine saygı göstermelisiniz. 

 BAŞAK Burcu

Sevgili başaklar Duygularınızı ifade ederken yumuşak bir tarz kullanacak ve onları ikna etmesini başaracaksınız.Başak burçlarıyla yenilik ve gelişim için düğmeye basıyor. Bir süredir kendi kabuklarına çekilen ve tembellik haklarını kullanan Başaklar, yoğun bir tempo içerisine girmeye başlıyor. Hırsınız ve çalışma azminiz sayesinde hem iş ortamında hem de sosyal çevrenizde farklı bir noktaya ilerliyorsunuz. Yeni bir ortaklık teklifine karşı temkinli davranmanız da fayda var. Birlikte çalıştığınız kişilerden daha fazla sorumluluk almanız sizi sinirli ve agresif yapıyor. İş çevrenizde saygılı ilişkilerin sizin için çok önemli olduğunu bilen arkadaşlarınız kendi işlerini de size yükleyebilirler. 

 TERAZİ Burcu

Sevgili teraziler cazibeniz dikkat çekiyor.Duygusal ilişkilerinizin önemli olduğu bir gün. Partnerinizle ortak kararlar alacak ve kendinizi mutlu edecek aktivitelerin planlarını yapabilirsiniz. Birlikte yeni keşifler yapmak istiyorsanız uygun bir gün seçmiş bulunuyorsunuz. Şartlarınızı zorlamadan isteklerinizi gerçekleştireceksiniz. 

 AKREP Burcu

Sevgili akrepler Gücünüzü ilişkileriniz de yansıtmak istemeniz, sizi çekici yapıyor.Akrep burçları finansal kaynaklı sorunları karşısında sinir ve streslerini kontrol altına almakta zorluk yaşayabilir. Geçmişteki ilişkilerin yeniden gündeme geleceği bu süreçte ani kararlar almaya meyilli olabilirsiniz.Düşüncülerinizi duygusal bir şekilde ele aldığınız için, olaylara karamsar bir şekilde yaklaşıyorsunuz. Bugün idealleriniz konusunda ısrarcı bir tavır takınacaksınız.  Ailenizdeki olumsuzluklara ilgilenmek vaktinizi alabilir. Boyun kaslarınıza dikkat edin.

YAY Burcu

Sevgili yaylar sevdiklerinizi korumak adına fazla sorumluluk alıyorsunuz.Derin düşünceler içinde olmanız, kişiliğinizi olumsuz etkileyebilir.  Kendinizi aşan konularda bile gereksiz bir yük içindesiniz. Bugün çevrenizde sıra dışı düşünceye sahip kişilerle birlikte olmak istiyor ve farklı ortamlarda bulunmak istiyorsunuz.

OĞLAK Burcu

Sevgili oğlaklar bugün seçici davranıyor ve yeniliklere karşı direnç gösteriyorsunuz. Kaygıları bir kenara bırakmalı ve başaracağınız işlerden kaçmamalısınız. Sorumluluklarınızın bilincinde olduğunuz için çevrenizden gelecek iş tekliflerine karşı hazırlıklı olmalısınız. Bazı alışkanlıklarınızı aşmanın kolay olmadığının farkındasınız.

KOVA Burcu

Sevgili kovalar sezgilerinizin güçlü olduğu bir gün.Ay burcunuzda ilerliyor. İş yaşantınızı askıya alacak ve duygusal konularınıza ağırlık vereceksiniz. Bugün partnerinizin güçlü özelliklerinden etkilenebilirsiniz. Fakat onun inatçı tavırları canınızı sıkacaktır. Verilen sözlerin önemli olduğunu hatırlatmak zorunda kalmak istemiyorsunuz. 

 BALIK Burcu

Sevgili balıklar huzursuz ve alıngan bir gün yaşıyorsunuz. Balık burçları partnerlerine karşı daha hassas yaklaşmaya özen gösteriyor. İlişkilerinde yeni bir seviyeye geçmeye hazır olan Balıklar duygularını ifade ederken zorluk yaşayabilir.Düşüncelerinizi gizleme gereği içindesiniz. Bazı olayları takibe alıp sessiz bir yorum geliştirmek isteyebilirsiniz. Yeni ve radikal düşünceler içindesiniz.Kendinizi daha kolay ifade etmenin yollarını bulmalısınız. Zaman kavramının önemli olduğunu çevrenize hatırlatmalısınız.Biraz daha ılımlı olmalısınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir